קניה מאובטחת

להזמנת משלוח עד 3 ימים עד הבית חייגו

אודות רשת ספידוג

ספידוג היא הרשת המקצועית והמתפתחת ביותר בארץ למוצרים לחיות מחמד

הרשת מונה כיום 27 סניפים בפריסה ארצית באזור הדרום המרכז.

בספידוג מתייחסים לחיית המחמד כחלק מהמשפחה, ולכן בסניפים שלנו תמצאו אנשי שירות אדיבים ומקצועיים, שמבינים את הצרכים שלכם ושל חיות המחמד, נותנים מידע רב ככל האפשר על המוצרים ומעניקים ייעוץ אובייקטיבי וכנה.

בסניפי רשת ספידוג קיים מבחר גדול של מוצרים לחיות מחמד בסל המשתלם ביותר. בין המוצרים מותגים בינלאומיים, מקומיים ומוצרי ייבוא היחודיים לרשת. כל הסניפים מעניקים ללקוח שירות, ידע וניסיון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

החנויות שלנו מעוצבות ומתוכננות עד הפרט האחרון כדי שלכם תהיה חווית קנייה מדהימה הכוללת מגוון מוצרים רחב, אסתטיקה בשילוב אווירה חגיגית!

העובדים שלנו הם הנכס החשוב ביותר. ספידוג רואה בצוות עובדיה חוט מקשר בין החברה ובין הלקוחות ומקור המידע העיקרי של צורכי הלקוח. כל עובד עובר הכשרה מקיפה על פי נהלים ומדדים קבועים על מנת שיוכל להעניק את הייעוץ המקצועי ביותר ללקוח. אהבה לבעלי חיים ולבני אדם היא תנאי הכרחי לעבודה בחברה, ועובדי ספידוג פועלים מתוך אהבה לחיות המחמד.

ספידוג משתפת פעולה עם עמותות להגנה על בעלי החיים בארץ והצלתם. אנו מארגנים ימי אימוץ בחנויות שלנו ואף מעניקים חסויות לאירועים דומים ותורמים להם. לחלק מסניפינו יש רקורד עשיר במציאת עשרות בתים חמים לבעלי חיים נטושים. אנו נותנים לחברי העמותות הנחות מיוחדות וכן הטבות וסל מקיף למשפחות מאמצות על מנת לסייע להן בהתאקלמות בעל החיים בסביבתו החדשה.

לשרותכם תמיד,
אייל בן ארי

סניפי רשת ספידוג

דרום

שפלה

השרון

תל אביב והמרכז

צרו קשר

מבצעים בלעדיים
לחברי המועדון!

5% הנחה חד פעמית ברכישה הבאה 
לכל נרשם – אל תפספסו !