קניה מאובטחת

להזמנת משלוח עד 3 ימים עד הבית חייגו

שאלות ותשובות

אנו ברשת "ספידוג" רוצים שאתם הלקוחות שלנו יחד עם החיות האהובות שלכם, תקבלו חווית קנייה מושלמת ונעימה.
לכן אנו עושים כל מה שביכולתנו על מנת להתאים את עצמנו אליכם ולבנות אמון תוך מתן שירות מקצועי, אמין, מהיר, ונגיש בכל סניפי הארץ ובמוקד שירות הלקוחות הארצי.

זכרו- אנחנו כאן בשבילכם, לכל התייעצות, שאלה, טיפ והכוונה.

מזון וטיפול

במידה והחיה שלכם מתקשה לאכול מזון יבש מכל סיבה שהיא (זקנה, בעיות בשיניים, פצעים וכו') חשוב עדיין לתת להם מזון איכותי ושווה ערך מבחינת ערכים תזונתיים למזון היבש. 

במידה והעברתם מסיבה כזו או אחרת את החיה שלכם לאכול מזון רטוב (שימורים), שימו לב כי מדובר בשימורים שהם מזון מלא ולא חלקי (תוכלו לראות על גב השימור את רמת המזון). 

מדוע? מכיוון שמזון משלים אינו מכיל את כל הערכים התזונתיים שהחיה שלכם צריכה ומהווה חטיף בלבד. 

בנוסף, לכלבים קיימת אפשרות מעולה של מזון קפוא טבעי של "מיט"- מזון זה מהווה תחליף לכלבים עם קשיי לעיסה, המכיל את כל הערכים התזונתיים שצריך ומגיע במגוון טעמים. (מכיל 100% בשר ללא דגנים בתוספת ירקות משתנים ותוספות טבעיות נוספות) – תוכלו להתעניין ולקבל הכוונה מקצועית נוספת מול צוות העובדים שלנו בסניפים בארץ ודרך מוקד שירות הלקוחות בטלפון 6917*. 

כלובים ורשתות אילוף, מטרתם לתחום את גבולות הגור וללמד אותו התנהגות כלבית.

ההבדל ביניהם:

כלוב: כלוב אילוף יכול להיות המקום הבטוח של הכלב, כלי עזר מצוין לאילוף ולסייע למנוע בעיות מגוונות כמו הרס הבית, עשיית צרכים בבית, תוקפנות וחרדות. כלוב אילוף נועד לתחום את שטח המחייה של הכלב.

רשת (גדר): כשהכלב משוחרר בבית במיוחד כאשר הוא גור זה יכול להיות מתכון לאסון וזאת מכיוון שהוא עדיין לא יודע את החוקים והגבולות של הבית. גדר גורים נועדה לתחום אזורים וגבולות של הכלב בבית או בחצר. בזמן שבעל הכלב לא נמצאים, ישנים או לא ביכולת לפקח על הכלב.

חשוב מאוד!

  • לעשות הרגלה נכונה לכלוב/ גדר.
  • במידה ואתם מעוניינים להשאיר את הכלב למשך זמן ממושך בכלוב/רשת- עשו זאת בהדרגה! על מנת למנוע חרדה של הכלב.

חשוב להבין מה שורש הבעיה, מה הסיבה שבעקבותיה החיה שלכם לא אוכלת?

שללו כל הסבר רפואי שמונע מהחיה לאכול, מול הוטרינר המטפל (פצע בחניכיים, בעיה רפואית אחרת).

יכול להיות שאתם משאירים את האוכל בקערה לאורך כל היום? אם כן קפצו לשאלה הבאה 🙂

יכול להיות שהכלב/החתול שלכם לא אוהב את טעם האוכל? כלבים מסוימים מעדיפים טעמים שונים (עשוי להיות נכון גם לחלק מהחתולים). כלב אחד יכול ליהנות מטעם הדגים והשני יעדיף כבש למשל. (אצלנו ב "ספידוג" תוכלו ליהנות מנוהל החזרות המאפשר לכם לבצע ניסוי וטעייה עד שתמצאו את השק המתאים ביותר). 

האם החיה שלכם מקבלת אוכל מהשולחן? במידה וכן, כמובן שהיא תעדיף לקבל נתח עסיסי של חזה עוף מהשולחן מאשר אוכל יבש שפחות עסיסי. במידה ואתם מאכילים מהשולחן שימו לב כי האוכל יהיה ללא תבלינים! 

במידה ואתם מעדיפים להאכיל את הכלב באוכל טבעי ומבושל, תוכלו למצוא אצלנו תחליף זול ואיכותי שיחסוך לכם זמן בהכנות- מזון טבעי לכלבים "מיט".

בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו מזון ייעודי לכלבים/חתולים בררנים- מסדרות "אלווה" או "פרו פלאן -דואה דליס". 

תחילה, שללו בעיה רפואית מול הוטרינר המטפל.

הטעות הכי נפוצה שאנו עושים זה האנשה (מאנישים את החיה). חשוב להבין שגם למרות שהכלב הוא בן משפחה שלנו, צורת החשיבה והתנהגות שלו היא ייחודית ושונה משלנו. ולכן, חשוב לשים לב- האם אתם משאירים את קערת המזון על הרצפה אם הכלב לא אוכל? במידה וכן, זו טעות ונסביר גם למה:

ברגע שקערת האוכל של הכלב נשארת כל הזמן על הרצפה יחד עם המזון, האוכל מאבד מהייחודיות שלו (כל הזמן נמצא שם), מאבד רמת טריות (אשר מאוד קריטית עבור חוש הריח של הכלב), והכלב מתחיל להיות אדיש לאוכל- הוא לא צריך להתאמץ בשבילו ולא נוצרת שום התניה בין התנהגות של הכלב לבין קבלת האוכל ולכן הם פשוט מפסיקים לאכול אותו. אם תקנו שק חדש או תחליפו לטעם אחר הכלב בהחלט יתלהב, אך לתקופה קצרה בלבד והבעיה כנראה תחזור.

מה הפתרון אם כך?– חשוב להאכיל כלב בוגר פעמיים ביום- בוקר וערב לפי הכמות המומלצת על גבי השק. כלב שלומד מחדש את ההתניה של האוכל צריך להבין שהאוכל לא יהיה כל הזמן זמין עבורו בקערה וכי יש שעות קבועות לאכילה. 

בבוקר- נרשרש עם הקערה, נניח ל- 10-15 דק'. אם הכלב אוכל- נפלא! ברגע שסיים לאכול החזירו את האוכל הנותר חזרה לשק עד הערב. במידה ולא אכל, לאחר 15 דק' החזירו את האוכל לשק עד הפעם הבאה בערב.

בערב- חזרו שוב על הפעולה, רשרשו והניחו ל- 10-15 דק' סביר להניח שיאכל אם לא אכל בבוקר. במידה ועדיין לא אוכל החזירו את האוכל חזרה לשק. 

אם הוא לא אכל בבוקר אל תתנו לו חטיף לפינוק כדי שלא יישאר רעב, המחשבה של הכלב היא "לא אכלתי, וקיבלתי חטיף!" (אל דאגה! כלב מסוגל לא לאכול אפילו כמה ימים לפני ניצול מאגרי אנרגיה!). 

חזרו על הפעולה, ובתוך שלושה ימים בערך תוכלו לראות את השינוי וההתלהבות המחודשת של הכלב באוכל!  בהצלחה😊

התאמת המזון לגילו של החתול או הכלב חשובה מאד.

בקצרה, 

מזון המיועד לגורים (בד"כ עד גיל שנה) – מכיל יותר אחוזי שומן וחלבון הנחוצים לגדילה והתפתחות תקינה של החיה. 

מזון המיועד לבוגרים (בד"כ מעל גיל שנה)– מכיל פחות אחוזי שומן וחלבון על מנת למנוע השמנת יתר ובעיות לב. (חפשו את המאמר- כיצד להתאים מזון עם אחוז חלבון נכון לחיה שלי?)

מזון המיועד למבוגרים (בד"כ מעל גיל 7)– מופחת שומן, בעל רכיבים לחיזוק המפרקים, תומך במערכת העיכול ותפקוד לב, כליות ועוד.

** אצל חתולים קיימים שקים המיועדים לחתולים מסורסים/מעוקרות.

תוכלו להעמיק ולהרחיב את הידע בכתבה הבאה (קישור)

הדבר הראשון המייחד את סדרות המזונות של "אלווה" ממזונות אחרים הוא תהליך בישול באדים המשמר את הערכים התזונתיים יחד עם ויטמינים ומינרלים ללא ייבוש הכופתית! 

זוהי טכנולוגיית ייצור ייחודית שפותחה במיוחד במפעל של אלווה. (שאר המזונות מבושלים בטמפ' גבוהות, המייבשות ומורידות את ערך המזון). כל הסדרות הן ללא גלוטן (ללא קמח וחיטה), ועם תוספת של אומגה  6+3 התורמים למערכת חיסונים, גמישות עור וחיזוק הפרווה. 

 

אנו מציעים לכם לבחור לכלבים מזון מבין 3 סדרות נפלאות במטרה לתת מענה לכל צורך שלהם, וכמובן ע"פ הצרכים והנוחות שלכם 🙂

* אלווה אקוויליבריום– מזון ברמת סופר פרימיום. עד 45% בשר, על בסיס אורז בתוספת של פירות וירקות מיובשים המהווים מקור נוסף לסיבים, ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון טבעיים המסייעים לפעילות מעיים תקינה ובריאה. 

* אלווה נטורל-מזון ברמה אולטרה פרימיום. עד 65% בשר,על בסיס אורז חום (בכמות מופחתת) לתחושת שובע, ותוספת של 5% דלעת! (הדלעת טעימה, מעוררת תיאבון, בעלת סיבים המשפרים את מערכת העיכול של הכלב ומוסיפים ויטמינים ומינרלים). 

* אלווה הוליסטיק– מזון ברמה הוליסטית. בעל האחוז הגבוה ביותר של רכיבים מן החי. ללא דגנים בכלל. 

עבור החתולים תוכלו לבחור מבין 2 סדרות אלווה:

* אלווה אקוויליבריום-ברמה סופר פרימיום.עד 50% בשר, ללא גלוטן בתוספת פירות וירקות ותוספות צמחיות. קיים במגוון טעמים לרבות: ארנבת, צבי, דגים,ברווז, עוף. בנוסף קיים שק המיועד לחתלתולים, ושק המיועד לחתולים מסורסים\מעוקרות (מגיע ב-2 טעמים דגים ועוף). 

* אלווה הוליסטיק– מזון ברמה הוליסטית. 0% דגנים ועד 80% בשר, בתוספת תרכובות צמחיות כגון אלוורה, רוזמרין, כורכום, שורש ג'ינסנג התורמים לחיות הגוף, בריאות העור והפרווה, ומהווים תוספת ויטמינים ומינרלים. מחולק ל-4 קטגוריות המותאמות לחתולים מסורסים\מעוקרות, חתלתולים, היירבול, ובוגר. 

אנחנו מאמינים שאין מזון אחד יחיד שהכי מתאים לחיות המחמד שלכם.

המזון הנכון ביותר לכלב/לחתול שלכם הוא מזון המותאם להם בצורה הכי טובה בהסתכלות על בריאות, גיל, רמת פעילות, רגישויות, גזע, העדפות שונות וכמובן פן כלכלי.

ניתן דוגמא –

לכלבים מגזעים עם נטייה לדמעות מהעיניים- מזון על בסיס דגים הוא המיטבי ביותר (הוא מפחית את הדמעות, ובנוסף בעל תוספות של אומגה 3+6  שמעולים לעור רגיש ויכולים להקל ואף לשפר את גמישות העור ובריאות הפרווה).

דוגמא נוספת- עד כמה הכלב שלכם פעיל? 

ע"פ רמת הפעילות של הכלב שלכם ניתן להתאים את אחוזי החלבון במזון. (כלב שפורק יותר אנרגיה יצטרך יותר אחוזי חלבון).

לכלב עם פעילות בינונית/נמוכה- לא מומלץ מזון עם % חלבון גבוה מאחר וחלבון שלא נפרק לאנרגיה נאגר בגוף ויכול לגרום לבעיות רפואיות.

נשמח לתת לכם את הייעוץ המקצועי ביותר, לשמוע מכם כמה שיותר פרטים על חיית המחמד שלכם ועל הרגלי המחייה שלה,

ולהמליץ על מזונות שיתנו את הפתרונות ואת איכות החיים הטובים ביותר.

תוכלו לחפש ולחקור את סדרות אלווה השונות המציעות מגוון רמות ופתרונות לכלבים ולחתולים שלכם עם טכנולוגיות חדישות, טעימות מצויינת והאיכות הגבוהה ביותר. מידע נוסף על מזון אלווה.

תוכלו להעמיק ולהרחיב את הידע ולקרוא עוד במאמר שלנו

בהחלט! מומלץ מגיל חודשיים – שלושה (למרות שאין על ריח של גורים, נצלו היטב את התקופה הזו 😊). אבל לפעמים אין ברירה, גורים נוטים ללכלך את עצמם ולא תמיד מגבונים מהווים את הניקיון המיטבי ביותר (למרות שהם מקלים מאוד).

בנוסף, המקלחת חושפת את הגור למקלחת ולמים כך שלא יפתח חרדה. (גזעים מסוימים דורשים טיפוח קבוע ומקלחת קבועה בבגרות- ולכן זה יכול להקל בעתיד).

אם אתם מחליטים לקלח את הגור, חשוב לשים לב לכמה כללים!

  • חשוב לקלח מאזור הצוואר ומטה, על מנת שלא יכנסו מים לאוזניים.
  •  שימו לב שאתם מקלחים את הגור באור יום על מנת שתוכלו לייבש את הגור בשמש שלא יישאר רטוב. גורים בערך עד גיל 4 חודשים אינם מווסתים טמפ' גוף לבדם ולכן חשוב לייבש מיד לאחר המקלחת!
  • פנקו אותם בחטיף קטן בזמן המקלחת על מנת ליצור חיבור חיובי לזמן המקלחת. 
  • אם אין צורך לקלח את כל הגוף, קלחו רק את האזורים הנדרשים.
  • השתמשו בשמפו המותאם לגורים, ולעורם הרגיש.

Well, there is not only one answer for this. It depends on what kind of dog you have, how active they are, how old they are (puppies and older dogs have different needs). any allergies and of course the cost plays an important role.  

At “speedog” you can find many options that will fit your dog depending on parameters like: % protein, carb, meat.

You are welcome to consult with us at our stores (all around the country) or, through our service center- call *6917. 

Our stores and the service center would like to help you with any question, doubt and even ship your order straight to your house, even on the same day. (depending on the region + if the order was accepted until 12 AM). 

הזמנות, שירות לקוחות ותשלומים

אנו מציעים ללקוחות שלנו מגוון דרכי תשלום, על מנת לשמור על הנוחות והנגישות שלכם, תוך כדי קבלת המשלוח עוד באותו היום, במידת האפשר, וזאת על מנת להבטיח לכם את חווית הקנייה הקלה, נוחה והנעימה ביותר.

תוכלו לשלם אצלנו באשראי טלפוני דרך שירות הלקוחות, מזומן דרך השליח, תשלום באתר, ואפילו לשלם בחנות ולבקש שהמשלוח יגיע אליכם. 

להתייעצות נוספת והכוונה, צרו קשר עם מוקד שירות הלקוחות הארצי שלנו 6917*. 

במידה ואתם מחפשים מוצר מסויים ואינכם מוצאים אותו באתר\בחנויות, נשמח לייעץ ולאתר אותו עבורכם- תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם! או אפילו להציע תחלופה במידת הצורך, תוך מתן שירות מקצועי ומהיר דרך שירות הלקוחות הארצי שלנו. מוזמנים להתקשר למוקד שירות הלקוחות הארצי שלנו 6917*.

"ספידוג" מגיעים לכל הארץ! תוכלו להזמין ולקבל משלוח עוד באותו יום! (מלבד אזורים חריגים, וע"פ שעת ההזמנה- קראו פירוט מטה).

לחברי המועדון שלנו (ההצטרפות היא חינם, ללא התחייבות) המשלוח הינו חינם מעל קנייה של  150 ₪, מתחת לסכום זה המשלוח הוא בעלות של 15 ₪.

ללקוחות שאינם חברי מועדון עלות משלוח היא 30 ₪. 

שימו לב- אריזות בגודל חריג (כלובים, גדרות אילוף, מגרדות לחתולים ועוד) מחייבות דמי משלוח בעלות של 30 ש"ח על כל אריזה וזמן המשלוח עשוי להתארך בהתאם ליכולות חברת השילוח

*מקרים חריגים נוספים- ע"פ זמני אספקה בשאר חלקי הארץ.

 

אנו עושים הכל כדי לספק לכם את המוצרים שהזמנתם במהירות האפשרית.

באזורים בהם קיימים סניפי ספידוג וביישובים הסמוכים להם- אנו מציעים משלוח מהיר עוד באותו היום (במידה וההזמנה התקבלה עד 12:00 וכתלות בזמינות המוצר בסניף).

בישובים באזור השירות של החנויות- 1-3 ימי עסקים.

בשאר חלקי הארץ: המשלוחים מבוצעים ע"י חברת שילוח חיצונית. כל הזמנה שתתקבל עד השעה 12:00 בצהריים: זמן הטיפול בהזמנה באתר מרגע קליטתה ועד להעברתה לחברת השליחויות הינו יום עסקים אחד.

מיד בסיום הטיפול בהזמנה, חבילתך תעבור לחברת השליחויות לצורך מסירה (בין 2-4 ימי עסקים נוספים) למעט ישובים מרוחקים* – עד 6 ימי עסקים. זמן האספקה הממוצע מרגע קבלת ההזמנה באתר ועד ההגעה לבית הלקוח: שלושה ימי עסקים.

ישובים מרוחקים : אילת ,אזור ירושלים, יישובי הערבה, אזור רמת הגולן, יישובים מעבר לקו הירוק ועוד ניתן להתעדכן בנושא דרך שירות הלקוחות שלנו.

 ניתן להזמין משלוח בסניף, בטלפון או דרך אתר האינטרנט ונציגי המכירות יבצעו תיאום מול הלקוח על זמן האספקה האפשרי.

מבצעים בלעדיים
לחברי המועדון!

5% הנחה חד פעמית ברכישה הבאה 
לכל נרשם – אל תפספסו !