קניה מאובטחת

להזמנת משלוח עד 3 ימים עד הבית חייגו

ALLEVA | אלווה סדרת המזון המובילה לכלבים וחתולים

הבחירה הנכונה מזון לכלבים וחתולים של מותג אלווה הגיע אלינו היישר מאיטליה ומאופיין בטעימות מצוינת, הודות לאחוז גבוה של חלבונים ושומנים מן החי הנבחרים בקפידה רבה ללא פשרות. הודות לשימוש בטכנולוגיה חדשנית ובמחקלת בקרת איכות קפדנית במיוחד מזון אלווה הינו מזון ברמת איכות גבוהה מאוד ונותן מענה לכל שלבי החיים של בעל החיים – החל מתחילת חייו של הגור או החתלתול ועד לחיו הבוגרים ושלב ההזדקנות.

כחלק מהגישה הטבעית נעשה שימוש בפיטונוטריינטים, בפירות, ירקות וברכיבים תזונתיים חיוניים לרווחת החיים של חיית המחמד ומאפשרים לבעלי כלבים וחתולים שבוחרים להזין את חיית המחמד שלהם עם מזון מסדרת Alleva להשיג את מטרתם העיקרית, האושר הנפשי והבריאותי של חיים המחמד שלהם.

לסדרת אלווה ישנם 3 נוסחאות שונות, אלווה HOLISTIC , אלווה EQUALIBRIUM אשר שתיהן נותנות מענה לכלבים ולחתולים ונוסחת אלווה NATURAL אשר מופנת לכלבים בלבד.

בשלושת הסדרות ניתן מענה תזונתי לגורי כלבים וחתולים שלב החיים הבוגר ולכלבים וחתולים מבוגרים. בנוסף בסדרות ניתן למצוא נוסחאות שפותחו במיוחד עבור חתולים מעוקרים , התמודדות ומניעת כדור פרווה אצל חתולים ומזון לייט לבקרת משקל אצל כלבים.

אלווה אקווליבריום | Alleva EQUALIBRIUM

אלווה אקווליבריום היא סדרת מוצרים נטולת גלוטן, קלה לעיכול שפותחה במיוחד עבור חתולים וכלבים בררנים ורגישים במיוחד.

כל המוצרים בסדרה מבוססים על מקורות חלבון שנבחרו בקפידה ופחמימות קלות לעיכול במטרה לספק פריקה מהירה של אנרגיה.

תוספת של פירות וירקות מסייעת לפעילות מעיים תקינה ובריאה. כל המוצרים בסדרה מכילים- גלוקוזאמין וכונדרויטין לשמירה על המפרקים אומגה 3 לשיפור והתחדשות העור וטאורין לבריאות הלב.

קיימות שתי נוסחאות מיוחדות בסדרה – האחת מוקדשת לחתולים מעוקרים ומכילה אורז חום לצורך תזונה מבוקרת ערך גליקמי. הנוסחה מופחתת שומן ומכילה כמות גבוהה מאוד של חלבונים מן החי.

הנוסחה השניה מוקדשת לכלבים עם עודף משקל ומכילה אורז חום לצורך תזונה מבוקרת ערך גליקמי. הנוסחה מופחתת שומן ומכילה כמות גבוהה של חלבונים וסיבים תזונתיים.

סדרת אלווה אקווליבריום מושלמת עבור אלה מכם שחיפשו מזון איכותי, ללא גלוטן שנוצר בהתאמה מיוחדת עבור כלבים וחתולים בררנים ורגישים.

אלווה נטורל | Alleva NATURAL

סדרת אלווה נטורל מבוססת על מזון מבוסס חלבון יחיד, מופחתת דגנים ומציעה מזון לכלבים בעל אחוז גבוה של בשר איכותי וטרי וכמות גבוהה של תוספים מזינים.

כל המוצרים מיוצרים בתהליך עדין של בישול באדים על מנת לשמר את הערך התזונתי של המרכיבים, מכילים אורז חום בכמות מופחתת ומועשרים בדלעת מיובשת המסייעת לשיפור תהליך העיכול, לחיזוק המערכת החיסונית ורווחה הכללית של כלבכם.

כל הנוסחאות שלנו מכילות תוספי תזונה חיוניים מיוחד התומכים בבריאות הלב , המפרקים , שריפת שומנים תקינה וכמובן במערכת העיכול.

סדרת אלווה נטורל מושלמת עבור אלה מכם שמחפשים תזונה טבעית ואיכותית לכלבכם המבוססת חלבון יחיד.

אלווה הוליסטיק | Alleva Holistic

אלווה הוליסטיק היא סדרת המוצרים החדשה והמתקדמת ביותר בשוק המזון לכלבים וחתולים – מזון ברמה הוליסטיק ללא דגנים.

כל המוצרים בסדרה מיוצרים בתהליך עדין של בישול באדים. תהליך האידוי מביא לשמירת הערך התזונתי המקסימלי של המרכיבים המשובחים ובעיקר הבשר – הן הבשר הטרי והן הבש המיובש, המהווים חלק עיקרי בפורמולת המוצר.

הגישה ההוליסטית של הסדרה מתאפשרת הודות לתרכובת ביואקטיבית מן הצומח, החיונית מאוד לבריאות הכלב והחתול, ומכילה בין היתר אלווה, שורש ג'ינסנג, ציפורן, לימון, כורכום ורוזמרין.
התוצאה המתקבלת היא האטת הזדקנות התאים, תמיכה במערכת החיסון, שמירה על בריאות העור ולרווחה הכללית והנפשית של הכלב או החתול שלכם.

סדרת אלווה הוליסטיק מושלמת עבור אלה שרווחת חיית המחמד שלהם נמצאת בראש סדר העדיפויות ומעוניינים להעניק להם את הטוב ביותר.

מבצעים בלעדיים
לחברי המועדון!

5% הנחה חד פעמית ברכישה הבאה 
לכל נרשם – אל תפספסו !